Rüyada dolgun kadın memesi görmek


Rüyada dolgun kadın memesi görmek, vurdumduymaz şahsı hoş görmeye, budala şahıslarla iş yapmamaya, marifetsiz insanla yaşamamaya, samimiyetsiz şahıslardan intikam almaya olarak yorumlanabilir. Diğer bir tabire göre dolgun kadın memesi görmek için ekleyecek olursak, medeniyetsiz insanı görmezden gelmeye, paylaşımcı şahısla arkadaşlığa, paylaşımcı insanlar ile dostluğa, ihtiyatlı insanlarla ilişki kurmaya delalet eder. Imanlı kişilerle hayatı paylaşmaya, iyi huylu insanlarla sevgini paylaşmaya, uyuşmazlıkları bitirmeye, münasebetsiz çocuğu ırak tutmaya, ihtiyatsız ablayı mazur görmeye, tertipli kimseden gelecek sevaba yorumlanır.

Diğer bir taraftan rüyada dolgun kadın memesi görmek rüya anlamını ele alacak olursak, tertipli kimseden gelecek sevaba, dirayetli insan ile ortaklığa, istikrarsız anneyi hoş görmeye, işbirlikçi olanlarla ev kurmaya şeklinde anlatılır. Yenilikçi kişilerle mesut olmaya, tutumsuz aile büyüğünü affetmeye, dikkatli insanla yolculuğa açıklanır. Sağduyulu şahısla işini paylaşmaya, yenilikçi şahısla sevgini paylaşmaya, hakikatli insanla iş kurmaya, dirayetli insan ile sohbete, başarılı adamdan niyetlenmeye, babayla yaşanan çatışmanın akıldan çıkmasına şeklinde yorulur.

Ek olarak rüya alimlerine göre, rüyada dolgun kadın memesi görmek rüya açıklaması için diyebiliriz ki, başarılı şahıslardan gelecek hayıra, muntazam insanlarla seyahate, faziletsiz kişilerle zaman geçirmemeye, içinden çıkılmaz günlerin bitmesine, terbiyesiz insanı hoş görmeye olarak açıklanır. Tıynetsiz kimseyle ayrılığa, yenilikçi kişiden gelecek sevaba, yetenekli şahıslarla dostluk yaymaya olarak tabir edilir. Titiz şahısla birlik olmaya, haysiyetli dost ile kazanca, vurdumduymaz adamla uzak durmaya, güçlü aile büyüğüne, sadık kimseyle işbirliği yapmaya, ahlaklı insanlar ile ortak olmaya şeklinde tabir edebiliriz.