Rüyada ejderha görmek


Rüyada ejderha görmek, cesur çocuk yardımına, değerli gördüğün birinden alacağın iyi habere, başıboş insanı hoş görmeye, liyakatli bireyle bahtiyar yaşamaya, imanlı insan ile arkadaşlığa olarak aktarılır. Ejderha görmek rüya tasviri için diyebiliriz ki, dirençsiz insanla dost olmamaya, bencil babayı kendinden uzak tutmaya, ferasetli insanlarla fikrini paylaşmaya, kararlı olanlardan gelecek sevaba olarak yorumlanır. Kibar insanlarla yakınlık kurmaya, görgülü bireyle malını paylaşmaya yorulur.

Ek olarak rüyada ejderha görmek rüya tabiri için diyebiliriz ki, şevkatli bireyle sevgini paylaşmaya, iyi niyetli adamla doğru yaşamaya, haysiyetli kişiler ile dostluk temelleri atmaya olarak yorumlayabiliriz. Yalancı insanla ortak olmamaya, samimi insan ile dost olmaya, adam sendeci kişiler ile iş yapmamaya, ağırbaşlı adamla arkadaşlığa, düşüncesiz dostu affetmeye delalet etmektedir. Inzibatlı olanlarla yemek yemeye, dirençli kimse ile iş birliğine, gözüpek kişilerle doğru yaşamaya delalet eder.

Kısaca, rüyada ejderha görmek rüya anlatımını değerlendirecek olursak, samimi insanla yaşanmışları paylaşmaya, açıksözlü arkadaş sevgisine, mürüvvetli insanlarla arkadaşlığa, anlayışlı şahıslarla dostluk yaymaya şeklinde anlatabiliriz. Liyakatli bireyle yolculuğa, tecrübeli şahısla ev kurmaya, anlayışlı bireyle iş kurmaya tasvir edilir. Sonuç odaklı insanla dostluğa, bencil şahıslarla yol ayrımına, muntazam şahısla iş kurmaya, hürmetsiz insanla iş yapmamaya, ahlaksız olanla yaşamamaya olarak açıklanır.