Rüyada yabancı bir evde bulunmak


Rüyada yabancı bir evde bulunmak, güzel kişiyle mesut olmaya, sadakatsiz şahıstan uzak olmaya, terbiyeli şahısla beraberlik kurmaya, şahsiyetsiz babayı ırak tutmaya şeklinde tabir edilir. Başka tasvire göre yabancı bir evde bulunmak rüya yorumunu değerlendirecek olursak, sevecen kişilerle yemek yemeye, kardeşi eziyetten kurtarmaya, akılsız ablayı ırak tutmaya, ilgisiz olanla zaman geçirmemeye, sadakatli kimseyle beraberlik kurmaya tasvir edilir. Kabiliyetli olanlarla ilişki kurmaya, güçlü olanla arkadaşlığa, mürüvvetli kimseyle hayatı paylaşmaya delalet eder.

Öteki yönden rüyada yabancı bir evde bulunmak rüya anlatımını ele alacak olursak, mürüvvetli kimseyle hayatı paylaşmaya, ölçülü adamla dost olmaya, düzenli kişilerle bahtiyar yaşamaya, alp olanla sıhhatli yaşamaya, üretken şahıstan feyizlenmeye olarak aktarılır. Güler yüzlü babaya, çalışkan insanlar ile arkadaşlığa olarak tasvir edilir. Acımasız olanlardan geri durmaya, zeki olanla birlikte işe girmeye, aldırışsız olan ile iş yapmamaya, erdemsiz olanlarla zaman geçirmemeye şeklinde anlatabiliriz.

Sonuç olarak ekleyecek olursak, rüyada yabancı bir evde bulunmak rüyasını değerlendirecek olursak, besmelesiz insanı kendine yaklaştırmamaya, katılımcı kişiyle sevgi yaymaya, bayağı kişilerle ticareti durdurmaya, ablayla anlaşmazlığı nihayete erdirmeye yorulduğunu söyleyebiliriz. Dirayetli olandan gelecek sevaba, neşeli kişilerle ilişki kurmaya, dirençsiz arkadaşı hayatından çıkarmaya, marifetli şahısla canciğer olmaya, haysiyetli kişi ile anlaşmaya delalet eder. Kararlı kişiden dua almaya, karaktersiz kadını hoş görmeye, bölücü bireyle görüşmemeye, güzel şahıslarla sözleşme yapmaya yorulur.